Series
Ratings
25
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 0.5- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 5.0
And Just Like That... Season 3Rated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
DearestRated ★ 2.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0