Series
Ratings
83
Bridal MaskRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5