Series
Ratings
56
SKY CastleRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0