Movies
Ratings
279
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
ChampRated ★ 3.5
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5