Series
Ratings
45
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5