Series
Ratings
28- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.0
BrainRated ★ 3.5- Go Mom Go!Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5