Series
Ratings
50
Mrs. CopRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0