Movies
Ratings
882
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
Fantasy IslandRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.5
CrawlRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 2.0
Gerald's GameRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Pet SemataryRated ★ 2.0
DumboRated ★ 2.5