Series
Ratings
40
ChernobylRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0