Series
Ratings
106
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 1.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
City HunterRated ★ 2.0
Who Are You?Rated ★ 3.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0