Movies
Ratings
382
The Parent TrapRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 2.5
The DescentRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0