Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
AemaRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
WongyeongRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 0.5