Movies
Ratings
41
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0