Series
Ratings
111
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5