Series
Ratings
226
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 2.5