Series
Ratings
114
Itaewon ClassRated ★ 5.0
DetentionRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.5
IRISRated ★ 2.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5- Tears of the AntarcticRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 0.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 1.0
The Rose of VersaillesRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5