Titles you rated
Now You See MeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0