Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
School 2013Rated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.0
순간포착 세상에 이런 일이Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 2.5
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 1.0
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 1.0