Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.5
Guilty CrownRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5