Series
Ratings
55- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0
Our PlanetRated ★ 5.0- Pawn StarsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- EBS 스페셜 프로젝트 - 서양음악기행Rated ★ 3.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.0
Great PretenderRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Just an ExcuseRated ★ 4.0