Series
Ratings
82
Land of the LustrousRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Joy of PaintingRated ★ 4.5
A je to!Rated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 5.0- ItRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5