Series
Ratings
21
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0