Series
Ratings
267
Peaky BlindersRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 2.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- 원피스 32기Rated ★ 4.5