Series
Ratings
10- 스테이지 파이터Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Hell's Kitchen: Young GunsRated ★ 2.0
Hell's Kitchen: Las VegasRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 4.5
Next in FashionRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Drink MastersRated ★ 4.5