Movies
Ratings
1469
The Road to the RacetrackRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 1.5
Showing UpRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Oslo, August 31stRated ★ 3.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
The Hourglass SanatoriumRated ★ 3.0
Open Your EyesRated ★ 3.0
Valerie and Her Week of WondersRated ★ 3.0
URSA minor BLUERated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 1.0
’Round MidnightRated ★ 3.0
The MirrorRated ★ 3.0
Out-Takes from the Life of a Happy ManRated ★ 4.5