Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.5
IkiruRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 3.5
The Wrong ParisRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0