Series
Ratings
12
ChernobylRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0