Series
Ratings
20
Princess HoursRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
BigRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0