Series
Ratings
129
Concrete MarketRated ★ 1.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
In the Clear Moonlit DuskRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5