Movies
Ratings
40
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0