Series
Ratings
37
JirisanRated ★ 0.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 0.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0