Movies
Ratings
739
MisericordiaRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.5
100 MetersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0