Titles you rated
- 자매치킨Rated ★ 1.0
- 아이 엠 복서Rated ★ 3.0
- 더 로직Rated ★ 1.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Black SummerRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 1.0
- DoubtRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5