Series
Ratings
292
The ResidenceRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5