Movies
Ratings
124
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0