Series
Ratings
12- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5