Movies
Ratings
135
If You Are the OneRated ★ 4.0
The Last Women StandingRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
WasabiRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.5
Like a VirginRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
The SwitchRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0