Series
Ratings
286- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0- BabyRated ★ 3.5
BabyRated ★ 3.5
BabyRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5- Mother GamesRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- Death NoteRated ★ 4.5
- OuroborosRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
Case ClosedRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0