Series
Ratings
25
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.5
To the MoonRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Behind Your TouchRated ★ 2.5
Not OthersRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 3.0