Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 3.5
Bosch: Legacy Season 2Rated ★ 4.5
We Own This CityRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5