Movies
Ratings
488
Knives OutRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Journey Into The Dark AgesRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
SafeRated ★ 3.0