Series
Ratings
64
If Talking PaidRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
DearestRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.0
Love Stories From Fukuoka 14Rated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0
Bokura wa Koi ga HetasugiruRated ★ 2.5
#RemoloveRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
Love Stories From Fukuoka 15: The Undying Fireworks of LoveRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0