Series
Ratings
521- SetoUtsumiRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 1.0
The Murky StreamRated ★ 3.0
Dexter: ResurrectionRated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 3.5- Tonight is U-ShapedRated ★ 3.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Pantheon Season 1Rated ★ 4.0
Futurama Season 10Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Road to MurderRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0