Series
Ratings
126
원피스 1기Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0