Series
Ratings
71
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Giri/HajiRated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Fugitive BoysRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 5.0
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5