Series
Ratings
164
Fate/strange FakeRated ★ 4.5
Romeo × JulietRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5- Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 3.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5