Series
Ratings
88
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5