Titles you rated
AemaRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5- Grand ArmyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0