Movies
Ratings
28
Paris, TexasRated ★ 3.5
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
MirrorRated ★ 5.0
SolarisRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
In Vanda's RoomRated ★ 5.0
All We Imagine As LightRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
La JetéeRated ★ 4.5
The Sixth Face of the PentagonRated ★ 4.0
NostalgiaRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 3.5