Series
Ratings
104
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Codename: Kids Next DoorRated ★ 4.0- We Are PreCureRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.0
The Tale of NokduRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0